Šis 2.5i MT (170 hp) variklis buvo montuojamas 9 generation Kupė kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 860km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 225km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Tūris / talpa | 2544cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 170bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 250RPM |
| Sukimo momentas | 220Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 79mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4700mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1320mm |
| Važiuoklės bazė | 2705mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1490mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1390kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1825kg |
| Min. bagažinės talpa | 430litre |
| Maks. bagažinės talpa | 930litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.