Šis 4.6 AT (193 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1990m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 353Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 4601cm3 |
| Variklio galia | 193bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 90mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
| Ilgis | 5397mm |
| Plotis | 1976mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2905mm |
| Priekinė ašis | 1596mm |
| Galinė ašis | 1609mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Min. bagažinės talpa | 585litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1720kg |
| Maks. bagažinės talpa | 585litre |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 750km |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 21.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.