Šis 3.5 AT AWD (288 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
|---|---|
| Aukštis | 1702mm |
| Ilgis | 4679mm |
| Plotis | 1930mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | SUV |
| Prošvaisa | 205mm |
| Galinė ašis | 1916mm |
| Min. bagažinės talpa | 911litre |
| Priekinė ašis | 1661mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1921kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2328kg |
| Tūris / talpa | 412kg |
| Maks. bagažinės talpa | 1951litre |
| Loading height | 782mm |
| Degalų bako talpa | 72litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.4litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.1litre |
| Kuras | 95 RON, 92 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 770km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 178km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.7second |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
|---|---|
| Sukimo momentas | 343Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Variklio galia | 288bhp |
| Tūris / talpa | 3496cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Miestas | 15.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.