Šis 2.3 eCVT (133 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hybrid crossover 5-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
| Degalų bako talpa | 57litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 730km |
| Kuras | 92 RON, Ethanol |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.1second |
| Tūris / talpa | 2294cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 133bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 168Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87.4mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4442mm |
| Plotis | 1824mm |
| Aukštis | 1778mm |
| Važiuoklės bazė | 2621mm |
| Priekinė ašis | 1552mm |
| Galinė ašis | 1529mm |
| Prošvaisa | 254mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1642kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2186kg |
| Min. bagažinės talpa | 782litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1855litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1088/1089kg |
| Permitted road-train weight | 2640kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 10.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.