Šis 2.3 MT (153 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SUV kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.8litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 740km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 186km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.4second |
| Tūris / talpa | 2294cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 153bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 206Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87.4mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4437mm |
| Plotis | 1806mm |
| Aukštis | 1720mm |
| Važiuoklės bazė | 2619mm |
| Priekinė ašis | 1551mm |
| Galinė ašis | 1534mm |
| Prošvaisa | 216mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1476kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1902kg |
| Tūris / talpa | 426kg |
| Min. bagažinės talpa | 887litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1877litre |
| Permitted road-train weight | 2241kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 12.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.