Šis 1.3 MT 55 (69 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Express van kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1980m. iki 1986m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 148km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.1second |
| Tūris / talpa | 1271cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 69bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 100Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 79.96mm |
| Stūmoklio eiga | 64.52mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4165mm |
| Plotis | 1640mm |
| Aukštis | 1568mm |
| Važiuoklės bazė | 2501mm |
| Priekinė ašis | 1400mm |
| Galinė ašis | 1384mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 940kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1575kg |
| Tūris / talpa | 635kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 675/975kg |
| Permitted road-train weight | 2475kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1828x1499x1036mm |
| Loading height | 537mm |
| Cargo compartment volume | 2.26m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 12.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.