Šis 1.1 MT (59 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1980m. iki 1986m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 20 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4050mm |
| Plotis | 1640mm |
| Aukštis | 1400mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Važiuoklės bazė | 2393mm |
| Priekinė ašis | 1390mm |
| Galinė ašis | 1430mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 830kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1300kg |
| Tūris / talpa | 470kg |
| Min. bagažinės talpa | 360litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1030litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1117cm3 |
| Variklio galia | 59bhp |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Sukimo momentas | 82Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 73.96mm |
| Stūmoklio eiga | 64.98mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490km |
| Maksimalus greitis | 146km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.8second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 8.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.