Šis 1.6 D MT (54 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Wagon 3-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1980m. iki 1986m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.4litre |
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 730 to 1 070km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 141km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 19second |
| Tūris / talpa | 1608cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 54bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 95Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 80mm |
| Stūmoklio eiga | 80mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4033mm |
| Plotis | 1640mm |
| Aukštis | 1385mm |
| Važiuoklės bazė | 2402mm |
| Priekinė ašis | 1400mm |
| Galinė ašis | 1423mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 910kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1375kg |
| Tūris / talpa | 465kg |
| Min. bagažinės talpa | 360litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1200litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 7.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.