Šis 1.8 MT (105 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation [Restyling] Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 153Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
| Variklio galia | 105bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4041mm |
| Plotis | 1679mm |
| Aukštis | 1349mm |
| Važiuoklės bazė | 2520mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1461mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Min. bagažinės talpa | 379litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1014kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1475kg |
| Maks. bagažinės talpa | 379litre |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 187km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.4second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.