Šis 1.8 TD MT (70 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation Universalas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1995m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4300mm |
| Plotis | 1679mm |
| Aukštis | 1359mm |
| Važiuoklės bazė | 2520mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1461mm |
| Maks. bagažinės talpa | 860litre |
| Min. bagažinės talpa | 459litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1160kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1650kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1753cm3 |
| Variklio galia | 70bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 135Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 163km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 980km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.4second |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 10 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.