Šis 5.4 AT (260 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 475Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 5409cm3 |
| Variklio galia | 260bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 90.2mm |
| Stūmoklio eiga | 105.7mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5197mm |
| Plotis | 1996mm |
| Aukštis | 1887mm |
| Važiuoklės bazė | 3025mm |
| Priekinė ašis | 1661mm |
| Galinė ašis | 1664mm |
| Prošvaisa | 216mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3135litre |
| Min. bagažinės talpa | 581litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2540kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3450kg |
| Tūris / talpa | 910kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 14.9litre |
| Degalų bako talpa | 98litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 660km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 12.3m |
| Miestas | 24.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 17.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.