Šis 5.4 Flex Fuel AT EL (310 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation SUV kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5621mm |
| Plotis | 2002mm |
| Aukštis | 1974mm |
| Važiuoklės bazė | 3327mm |
| Priekinė ašis | 1702mm |
| Galinė ašis | 1709mm |
| Prošvaisa | 221mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3704litre |
| Min. bagažinės talpa | 1206litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2651kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3420kg |
| Tūris / talpa | 769kg |
| Permitted road-train weight | 5489kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5409cm3 |
| Variklio galia | 310bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 100RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 90.2mm |
| Stūmoklio eiga | 105.9mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Sukimo momentas | 495Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Kuras | 95 RON, Ethanol |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.7litre |
| Degalų bako talpa | 127litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 760 to 1 080km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 13.4m |
| Miestas | 20.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.