Šis 3.5 SelectShift 4WD (294 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Crossover 5-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 5006mm |
| Plotis | 2004mm |
| Aukštis | 1803mm |
| Važiuoklės bazė | 2860mm |
| Priekinė ašis | 1702mm |
| Galinė ašis | 1702mm |
| Prošvaisa | 193mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2285litre |
| Min. bagažinės talpa | 595litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2131kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2803kg |
| Tūris / talpa | 672kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1397/1497kg |
| Permitted road-train weight | 4608kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3497cm3 |
| Variklio galia | 294bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 92.5mm |
| Stūmoklio eiga | 86.7mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 345Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 11.86m |
| Maksimalus greitis | 209km/h |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | 92 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 800km |
| Miestas | 17.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.