Šis 3.5 EcoBoost SelectShift 4WD (345 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Sport crossover 5-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.3litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 400 to 740km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 193km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.4second |
| Tūris / talpa | 3497cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 345bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 485Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92.5mm |
| Stūmoklio eiga | 86.7mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.86m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 5006mm |
| Plotis | 2004mm |
| Aukštis | 1803mm |
| Važiuoklės bazė | 2860mm |
| Priekinė ašis | 1702mm |
| Galinė ašis | 1702mm |
| Prošvaisa | 193mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2232kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2835kg |
| Tūris / talpa | 603kg |
| Min. bagažinės talpa | 595litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2285litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1397/1497kg |
| Permitted road-train weight | 4717kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 20.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.