Šis 1.5 AT (100 hp) variklis buvo montuojamas Mini Wagon Hečbekas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3800mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 2390mm |
| Priekinė ašis | 1420mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 990kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1498cm3 |
| Variklio galia | 100bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 78.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 127Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Kuras | Benzinas |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.4m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.