Šis 1.6 EcoBoost MT (182 hp) variklis buvo montuojamas 7 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2017m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4040mm |
| Plotis | 1734mm |
| Aukštis | 1483mm |
| Važiuoklės bazė | 2493mm |
| Priekinė ašis | 1466mm |
| Galinė ašis | 1466mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1101kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1555kg |
| Tūris / talpa | 454kg |
| Min. bagažinės talpa | 290litre |
| Maks. bagažinės talpa | 960litre |
| Permitted road-train weight | 2105kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 900km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 224km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 182bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Sukimo momentas | 320Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.1m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 9.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.