Šis 4.6 GT MT (215 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Kupė kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1993m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 225km/h |
| Tūris / talpa | 4601cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 215bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 386Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 90mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4610mm |
| Plotis | 1824mm |
| Aukštis | 1351mm |
| Važiuoklės bazė | 2573mm |
| Priekinė ašis | 1537mm |
| Galinė ašis | 1504mm |
| Prošvaisa | 132mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1547kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 13.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.