Šis 2.0 MT (115 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Kupė kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4585mm |
| Plotis | 1773mm |
| Aukštis | 1310mm |
| Važiuoklės bazė | 2610mm |
| Priekinė ašis | 1519mm |
| Galinė ašis | 1519mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1215kg |
| Maks. bagažinės talpa | 1000litre |
| Min. bagažinės talpa | 396litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1620kg |
| Tūris / talpa | 405kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1991cm3 |
| Variklio galia | 115bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 170Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.6second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 58.5litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 980km |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Miestas | 11.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.