Šis 2.5 TD MT 4x4 (143 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Double Cab pickup 4-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 900km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 169km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Tūris / talpa | 2499cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 143bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 330Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5075mm |
| Plotis | 1805mm |
| Aukštis | 1755mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Priekinė ašis | 1445mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1845kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2985kg |
| Tūris / talpa | 1140kg |
| Permitted road-train weight | 5985kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1530x1456x457mm |
| Loading height | 804mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 12.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.