Šis 2.5 TD AT (143 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Double Cab pickup 4-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.4litre |
| Degalų bako talpa | 63litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 700km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 158km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14second |
| Tūris / talpa | 2499cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 143bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 330Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5173mm |
| Plotis | 1715mm |
| Aukštis | 1630mm |
| Važiuoklės bazė | 2985mm |
| Priekinė ašis | 1445mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Prošvaisa | 181mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1739kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2853kg |
| Tūris / talpa | 1114kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1170/1860kg |
| Permitted road-train weight | 5100kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1530x1456x465mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 14.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.