Šis 2.5 TD MT (143 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Single Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 63litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 810km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Tūris / talpa | 2499cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 143bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 330Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 23 |
|---|---|
| Ilgis | 5173mm |
| Plotis | 1715mm |
| Aukštis | 1622mm |
| Važiuoklės bazė | 2985mm |
| Priekinė ašis | 1445mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Prošvaisa | 181mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1627kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2790kg |
| Tūris / talpa | 1163kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1170/1860kg |
| Permitted road-train weight | 5100kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2280x1456x465mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 12.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.