Šis 2.0 EcoBoost MT (240 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 15 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4768mm |
| Plotis | 1884mm |
| Aukštis | 1658mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1589mm |
| Galinė ašis | 1605mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2000litre |
| Min. bagažinės talpa | 285litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1676kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2405kg |
| Tūris / talpa | 729kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
| Variklio galia | 240bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 83.1mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 340Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 090km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Miestas | 13.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.