Šis 2.9 MT 4x4 (145 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4669mm |
| Plotis | 1766mm |
| Aukštis | 1435mm |
| Važiuoklės bazė | 2765mm |
| Priekinė ašis | 1482mm |
| Min. bagažinės talpa | 440litre |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1375kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1925kg |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Maks. bagažinės talpa | 1350litre |
| Permitted road-train weight | 3775kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2936cm3 |
| Variklio galia | 145bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 93.3mm |
| Stūmoklio eiga | 71.99mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 222Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Maksimalus greitis | 201km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 690km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Independent, Trailing arms, Spring, Stabilizer bar |
| Miestas | 16.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.