Šis 2.0 MT (125 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1985m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.4litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 740 to 900km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 195km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.8second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 125bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 174Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4744mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2761mm |
| Priekinė ašis | 1477mm |
| Galinė ašis | 1473mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1245kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1800kg |
| Tūris / talpa | 555kg |
| Min. bagažinės talpa | 490litre |
| Maks. bagažinės talpa | 490litre |
| Permitted road-train weight | 3450kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trailing arms, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.