Šis 2.3 AT (147 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Turnier wagon kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4826mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2770mm |
| Priekinė ašis | 1478mm |
| Galinė ašis | 1495mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1600litre |
| Min. bagažinės talpa | 550litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 2125kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1521kg |
| Tūris / talpa | 604kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 975/1230kg |
| Permitted road-train weight | 4125kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2295cm3 |
| Variklio galia | 147bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89.6mm |
| Stūmoklio eiga | 91mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 202Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 830km |
| Maksimalus greitis | 202km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.4second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Self-adjusting shock absorbers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 17.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.