Šis 2.0 MT (105 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Universalas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1982m. iki 1987m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4490mm |
| Plotis | 1670mm |
| Aukštis | 1390mm |
| Važiuoklės bazė | 2608mm |
| Priekinė ašis | 1452mm |
| Galinė ašis | 1468mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1105kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1650kg |
| Tūris / talpa | 545kg |
| Min. bagažinės talpa | 427litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1468litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1993cm3 |
| Variklio galia | 105bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 157Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 90.8mm |
| Stūmoklio eiga | 77mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Degalų bako talpa | 60litre |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 183km/h |
| Kuras | 95 RON |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.2second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.5litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 1 030km |
| Miestas | 12.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.