Šis 3.5 AT (263 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
| Ilgis | 5088mm |
| Plotis | 1902mm |
| Aukštis | 1717mm |
| Važiuoklės bazė | 2868mm |
| Priekinė ašis | 1641mm |
| Galinė ašis | 1651mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2420litre |
| Min. bagažinės talpa | 590litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1830kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2440kg |
| Tūris / talpa | 610kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3491cm3 |
| Variklio galia | 263bhp |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 338Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 250RPM |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindro skersmuo | 92.5mm |
| Stūmoklio eiga | 86.7mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 730km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.7second |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Miestas | 16.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.