Šis 3.5 AT (288 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.2litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 940km |
| Kuras | 95 RON |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.3second |
| Tūris / talpa | 3491cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 288bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 344Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92.5mm |
| Stūmoklio eiga | 86.7mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5134mm |
| Plotis | 1935mm |
| Aukštis | 1542mm |
| Važiuoklės bazė | 2868mm |
| Priekinė ašis | 1659mm |
| Galinė ašis | 1664mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1821kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2275kg |
| Tūris / talpa | 454kg |
| Min. bagažinės talpa | 569litre |
| Maks. bagažinės talpa | 569litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 14.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.