Šis 2.3 MT (102 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4490mm |
| Plotis | 1735mm |
| Aukštis | 1340mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Priekinė ašis | 1395mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Min. bagažinės talpa | 365litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1180kg |
| Maks. bagažinės talpa | 365litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2307cm3 |
| Variklio galia | 102bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 176Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2600RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 860km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 13.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.