Šis 1.8 TD MT LWB (75 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 5230mm |
| Plotis | 1974mm |
| Aukštis | 1980mm |
| Važiuoklės bazė | 3300mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1552mm |
| Prošvaisa | 166mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1601kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2340kg |
| Tūris / talpa | 739kg |
| Permitted road-train weight | 3140kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1986x1490x1364mm |
| Cargo compartment volume | 3.4m3 |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 760 to 1 090km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 157km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15second |
| Tūris / talpa | 1753cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 175Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.