Šis 2.2 Duratorq TDCi MT 290 SWB (155 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Van kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 38 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Van |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
| Ilgis | 4972mm |
| Plotis | 1986mm |
| Aukštis | 1922mm |
| Važiuoklės bazė | 2933mm |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.5litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 100 to 1 310km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 157km/h |
| Tūris / talpa | 2198cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 155bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 385Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 8.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.