Šis 2.2 TDCi MT RWD 350 MWB high roof (155 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation DCiV van 5-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 750 to 990km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 2198cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 155bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 385Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 5230mm |
| Plotis | 1974mm |
| Aukštis | 2602mm |
| Važiuoklės bazė | 3300mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2085kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 1415kg |
| Permitted road-train weight | 6300kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1893x1762x1885mm |
| Loading height | 715mm |
| Cargo compartment volume | 6.5m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.