Šis 2.2 TDCi MT LWB (155 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation Minibus 4-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minibus |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 17 |
| Ilgis | 5680mm |
| Plotis | 1974mm |
| Aukštis | 2529mm |
| Važiuoklės bazė | 3750mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2439kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3700kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 840 to 1 050km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 120km/h |
| Tūris / talpa | 2198cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 155bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 385Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.3m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.