Šis 2.2 TDCi MT FWD 350 MWB low roof (125 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation Van van 5-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 48 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 850 to 1 130km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 2198cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 125bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1450RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 5230mm |
| Plotis | 1974mm |
| Aukštis | 1987mm |
| Važiuoklės bazė | 3300mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1750kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 1750kg |
| Permitted road-train weight | 5500kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2949x1762x1430mm |
| Loading height | 596mm |
| Cargo compartment volume | 7.44m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.