Šis 4.0 MT (104 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Chassis 2-doors kėbule, kuris Foton buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 95km/h |
| Tūris / talpa | 3990cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 104bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 365Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 5875mm |
| Plotis | 1915mm |
| Aukštis | 2230mm |
| Važiuoklės bazė | 3360mm |
| Priekinė ašis | 1530mm |
| Galinė ašis | 1485mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2500kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 5850kg |
| Tūris / talpa | 3350kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 2280/3570kg |
| Kėbulas | Chassis |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Leaf spring semi-elliptic leaf |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 15 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.