Šis 2.4 MT (136 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minibus kėbule, kuris Foton buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.3litre |
|---|---|
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Tūris / talpa | 2378cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 250RPM |
| Sukimo momentas | 200Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500up to 3 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 13 |
|---|---|
| Ilgis | 5600mm |
| Plotis | 2255mm |
| Aukštis | 2285mm |
| Važiuoklės bazė | 3110mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2160kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3400kg |
| Tūris / talpa | 1240kg |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 13.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.