Šis 1.5 MT (75 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris FSO buvo gaminamas nuo 1978m. iki 1986m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 380 to 530km |
| Kuras | 80 RON |
| Maksimalus greitis | 150km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 17.5second |
| Tūris / talpa | 1481cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 114.7Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 79.5mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4272mm |
| Plotis | 1651mm |
| Aukštis | 1379mm |
| Važiuoklės bazė | 2509mm |
| Priekinė ašis | 1314mm |
| Galinė ašis | 1292mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1140kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Tūris / talpa | 400kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.