Šis 1.6 MT (87 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Atu Plus sedan kėbule, kuris FSO buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.6litre |
|---|---|
| Kuras | Benzinas |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 87bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 132Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4320mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2509mm |
| Priekinė ašis | 1315mm |
| Galinė ašis | 1292mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1115kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Min. bagažinės talpa | 300litre |
| Maks. bagažinės talpa | 300litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 10.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.