Šis 2.4 MT (95 hp) variklis buvo montuojamas First serie Universalas kėbule, kuris GAZ buvo gaminamas nuo 1968m. iki 1986m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 550km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 145km/h |
| Tūris / talpa | 2445cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 95bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
| Sukimo momentas | 190Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4735mm |
| Plotis | 1800mm |
| Aukštis | 1490mm |
| Važiuoklės bazė | 2800mm |
| Priekinė ašis | 1476mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Prošvaisa | 174mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1420kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1820kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.