Šis 3.8 TD MT (152 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Board 2-doors kėbule, kuris GAZ buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 105litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 105km/h |
| Tūris / talpa | 3760cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 152bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 2 600RPM |
| Sukimo momentas | 491Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1200up to 1 900 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 6050mm |
| Plotis | 2164mm |
| Aukštis | 2245mm |
| Važiuoklės bazė | 3310mm |
| Prošvaisa | 177mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 3325kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 7400kg |
| Tūris / talpa | 3925kg |
| Loading height | 985mm |
| Kėbulas | Board |
| Priekinė važiuoklė | Dependent |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 17.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.