Šis 2.1 MT 4WD (65 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris GAZ buvo gaminamas nuo 1953m. iki 1973m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
| Ilgis | 3850mm |
| Plotis | 1750mm |
| Aukštis | 1930mm |
| Važiuoklės bazė | 2300mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 2175kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2112cm3 |
| Variklio galia | 65bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 127Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kuras | 80 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 90km/h |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 13m |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Spring |
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Vidurkis | 16.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.