Šis 2.1 MT (52 hp) variklis buvo montuojamas Second serie Kabrioletas kėbule, kuris GAZ buvo gaminamas nuo 1948m. iki 1955m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuras | 80 RON |
| Maksimalus greitis | 105km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 46second |
| Tūris / talpa | 2111cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 52bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 127Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 3 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4665mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1640mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1364mm |
| Galinė ašis | 1362mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1460kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1835kg |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 16.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.