Šis 2.8 TD MT L2 (120 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Board 3-doors kėbule, kuris GAZ buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 750km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 130km/h |
| Tūris / talpa | 2800cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 120bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 270Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 3 000 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 6373mm |
| Plotis | 2066mm |
| Aukštis | 2172mm |
| Važiuoklės bazė | 3745mm |
| Priekinė ašis | 1750mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2365kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 1135kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1550/1950kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 3090x1978x400mm |
| Loading height | 960mm |
| Kėbulas | Board |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone, Dampers, Cylindrical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.