Šis 2.8 TD MT (120 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minibus kėbule, kuris GAZ buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
|---|---|
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 110km/h |
| Tūris / talpa | 2776cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 120bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 200RPM |
| Sukimo momentas | 295Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 700 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 20 |
|---|---|
| Ilgis | 6088mm |
| Plotis | 2206mm |
| Aukštis | 2720mm |
| Važiuoklės bazė | 3745mm |
| Priekinė ašis | 1700mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2960kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 4252kg |
| Tūris / talpa | 1292kg |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Leaf spring semi-elliptic leaf, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 13.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.