Šis 1.8 MT (126 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation EC7 sedan kėbule, kuris Geely buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 810km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Tūris / talpa | 1792cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 126bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 162Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4635mm |
| Plotis | 1789mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1502mm |
| Galinė ašis | 1492mm |
| Prošvaisa | 167mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1355kg |
| Min. bagažinės talpa | 390litre |
| Maks. bagažinės talpa | 390litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.