Šis 1.8 MT (133 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Geely buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4602mm |
| Plotis | 1725mm |
| Aukštis | 1485mm |
| Važiuoklės bazė | 2602mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1305kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1640kg |
| Priekinė ašis | 1482mm |
| Galinė ašis | 1462mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1792cm3 |
| Variklio galia | 133bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 165Nm |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.5litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 850km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | semi dependent |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Miestas | 12.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.