Šis 3.3 T-GDI AT AWD (5 places) (370 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Genesis buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.2second |
| Tūris / talpa | 3342cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 370bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 510Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1300up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 45 |
|---|---|
| Ilgis | 5205mm |
| Plotis | 1915mm |
| Aukštis | 1495mm |
| Važiuoklės bazė | 3160mm |
| Priekinė ašis | 1640mm |
| Galinė ašis | 1639mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2265kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2670kg |
| Min. bagažinės talpa | 484litre |
| Maks. bagažinės talpa | 484litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 20.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.