Šis 3.6 AT (271 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris GMC buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Plotis | 1986mm |
| Ilgis | 5100mm |
| Aukštis | 1775mm |
| Važiuoklės bazė | 3020mm |
| Min. bagažinės talpa | 1949litre |
| Maks. bagažinės talpa | 3302litre |
| Prošvaisa | 190mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3564cm3 |
| Variklio galia | 271bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 600RPM |
| Sukimo momentas | 366Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 85.6mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 12.3m |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.