Šis 3.5 MT (220 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Extended Cab pickup 2-doors kėbule, kuris GMC buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.4litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 770km |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 3500cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 220bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 2 800RPM |
| Sukimo momentas | 305Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5260mm |
| Plotis | 1331mm |
| Aukštis | 1650mm |
| Važiuoklės bazė | 3198mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 14.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.