Šis 2.8 MT (175 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Regular Cab pickup 2-doors kėbule, kuris GMC buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
| Plotis | 1331mm |
| Ilgis | 4897mm |
| Aukštis | 1650mm |
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2800cm3 |
| Variklio galia | 175bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 2 800RPM |
| Sukimo momentas | 251Nm |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.7litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 830km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 13.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.